O FilmBreak

FilmBreak je reklamní divize společnosti FilmBrigade. Jsme kreativní a spolehliví. Spolupracujeme s novou generací tvůrců a klientům poskytujeme profesionální zázemí. Díky bohatým zkušenostem napříč žánry dokážeme nabídnout vysoký standart za rozumnou cenu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti reklamy, filmu a televize. Ať potřebujete klasickou reklamu, corporate promo, branded entertainment, filmový trailer nebo virální video jsme tu pro vás. Nebojte se nás vyzkoušet.

Ocenění na Louskáček 2012:
Třídilové – bronz TV/Cinema
Jeden statečný – shortlist TV/Cinema

Televizní seriál společnosti FilmBrigade, který v letech 2006 a 2007 vysílala TV Prima.

Televizní seriál společnosti FilmBrigade, který v letech 2006 a 2007 vysílala TV Prima.

Bionaut Films

Bionaut Films je produkční společnost orientující se umělecky hodnotné celovečerní filmy, dokumenty a krátké animované snímky. Bionaut Films vznikl v roce 1999 a od roku 2002 je členem Asociace producentů v audiovizi. Její zakladatel, producent Vratislav Šlajer, byl v roce 2004 českým zástupcem na setkání Producer on the Move a je členem producentského programu ACE.

Mezi filmy produkované společností Bionaut Films patří Smradi (režie Zdeněk Tyc, soutěžní sekce MFF Karlovy Vary 2002, MFF Istanbul – cena za nejlepší režii, sedm nominací na Českého lva včetně nejlepšího herce pro Ivana Trojana, Hry prachu (režie: Martin Mareček, MFF Jihlava 2001 – Nejlepší český dokumentární film, Cena diváků), Sentiment (režie: Tomáš Hejtmánek, koproducent, MFF Jihlava 2003 – nejlepší středoevropský film), Silný kafe (režie: Börkur Gunnarsson) a Žralok v hlavě (režie: Maria Procházková). V srpnu 2008 bude mít premiéru druhý celovečerní snímek režisérky Marii Procházkové s názvem Kdopak by se vlka bál v hlavních rolích s Jitkou Čvančarovou a Pavlem Řezníčkem.

www.bionaut.cz

Bionaut Films

FilmBrigade je pražská produkce se zaměřením na kvalitní mainstreamové filmy a televizní projekty. Společnost byla založena Petrem Bílkem s cílem na domácím audiovizuálním trhu vybudovat silnou značku, která je spojována s  kvalitními a divácky úspěšnými projekty.

V produkci FilmBrigade vznikal od roku 2006 úspěšný televizní seriál Letiště, který do prosince 2007 vysílala TV Prima. Během dvou let tak vznikly dvě série o celkovém počtu 118 dílů. Mezi naše úspěšné projekty ale patří řada dalších seriálů jako generační Přešlapy, vztahové Zázraky života nebo komediální Základka.

V současné době v produkci FilmBrigade vzniká detektivní seriál pro Českou televizi s názvem Clona s Kryštofem Hádkem v hlavní roli, podle scénáře Marka Epsteina a v režii Tomáše Řehořka.

www.filmbrigade.cz